2020-11-27

30 lat NEUCA – spotkajmy się na jedynym takim wydarzeniu dla farmaceutów

Już od trzech dekad NEUCA jest blisko aptekarzy, którzy wykonując zawód zaufania publicznego, każdego dnia wspierają miliony polskich pacjentów w powrocie do zdrowia. NEUCA chce podziękować farmaceutom za trwającą już 30 lat współpracę i zaprasza ich do wspólnego spędzenia online trzech urodzinowych wieczorów. Szczegóły na 30lat.neuca.pl

 

- Bez aptekarzy nie bylibyśmy w tym miejscu, w którym jesteśmy – mówi Kazimierz Herba, współtwórca Torfarmu (dziś Neuca). - Byliśmy z nimi w lepszych i gorszych chwilach. Wspólnie musieliśmy radzić sobie z różnymi przeciwnościami losu. Na przestrzeni 30 lat poznałem wielu farmaceutów. Są sumienni, oddani swojej pracy, a na pierwszym miejscu stawiają pacjentów. Dla mnie są bohaterami, szczególnie teraz, gdy od marca są na pierwszej linii frontu w związku z epidemią koronawirusa.

 

Pomagają pomagać

Pandemia COVID-19 pokazała jak ważnym elementem systemu ochrony zdrowia są aptekarze. Apteki i ich personel trwają na posterunku, służąc pomocą pacjentom. A NEUCA jest zawsze z farmaceutami, realizując na zapleczu misję wspierania aptek. Ta współpraca to dla niej powód do dumy, firmie od początku przyświeca bowiem hasło: „Wy pomagacie pacjentom, my pomagamy Wam”.

 

Jedyne takie wydarzenie dla farmaceutów

Zanim aptekarze spotkają się online, NEUCA zaprasza do wzięcia udziału w konkursach, które potrwają do 3 grudnia 2020 r.
Konkurs na najbardziej zgrany, uśmiechnięty, sympatyczny zespół apteczny w Polsce
Zostań kapitanem swojej drużyny, wejdź na 30lat.neuca.pl/konkursapteka i wypełnij formularz zgłoszeniowy.
• Konkurs: Dlaczego warto być Farmaceutą?
Aby wziąć udział w konkursie wypełnij formularz na stronie: 30lat.neuca.pl/konkursfarmaceuta
Czekają atrakcyjne nagrody!

 

Trzy wieczory dla farmaceutów i przyjaciół farmacji

Jubileusz Neuki to okazja by podziękować farmaceutom za zaufanie, ale też wytrwałość i odwagę, jaką wykazali się w tym roku. Firma zaprasza farmaceutów i przyjaciół farmacji do uczestnictwa w wyjątkowym wydarzeniu online. Nie możemy być blisko, ale możemy być razem.


Wystarczy wejść na stronę 30lat.neuca.pl i zapisać się na wydarzenie. Jakie atrakcje czekają na zarejestrowane osoby?
8 grudnia (wtorek) o godz. 20.00 - spotkanie online z prof. Jackiem Santorskim, który opowie m.in. jak zadbać o siebie w stresie, nie tylko w dobie pandemii;
9 grudnia (środa) o godz. 20.00 porozmawiamy z Katarzyną Nosowską – temat spotkania: Dystans, jeszcze raz dystans!;
10 grudnia (czwartek) o godz. 20.00 rozpocznie się wieczór jubileuszowy „30 lat NEUCA” – uczestnicy obejrzą i wezmą czynny udział (po drugiej stronie ekranu komputera, telefonu czy telewizora) w spektaklu komediowym: „Dzień w aptece, czyli wielka improwizacja” z gościnnym udziałem Anny Dereszowskiej i Mateusza Damięckiego oraz wysłuchają farmaceutycznego koncertu życzeń – będzie to wieczór na żywo i jedyna w swoim rodzaju okazja do pozdrowień i muzycznych dedykacji – te najbardziej wyjątkowe zaprezentuje prowadząca galę Marzena Rogalska, a dla uczestników zagra zespół coverowy „Stage Fever”

 


Uwaga! Aby wziąć udział we wszystkich tych wydarzeniach konieczna jest wcześniejsza rejestracja na stronie: 30lat.neuca.pl.

Szkolenia w miesiącu
Styczeń 2021
  • Po
  • Wt
  • Śr
  • Cz
  • Pt
  • Sb
  • Nd
Newsletter

Chcesz otrzymywać na bieżąco informacje o szkoleniach? Zapisz się do newsletter`a!

Kontakt

Aptekarska Szkoła Zarządzania

ul. Forteczna 35-37

87-100 Toruń

Wyślij e-mail
 

 

Współpracujemy z: